VK SYSTÉM CVIČENÍ je to pravé pro současný životní styl. Vychází z pilates, moderního tance, Tchi Kungu, zásad profesora Pavla Koláře a intuice autorky Mgr. Věry Krestýnové. VK systém cvičení přednášela v zimním semestru na UP Olomouc = katedra fyzioterapie. Přijala pozvání společnosti Spinezio fyzioterapie s.r.o. Praha.

LEKCE BALETU - volné lekce každý čtvrtek od 18:45, stačí se předem nahlásit. Lektor Věra Krestýnová.

YOGA S ANGLIČTINOU pro rodiče a děti /12 – 36 měsíců/. Lektor Vendula Přikrylová, Krbcová. Vendula připravuje rozšíření lekcí.

VK SYSTÉM CVIČENÍ

Kurzy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie od 11 do XX let. Volné lekce nemáme, nejsou účinné při účasti rozdílné vyspělosti cvičících.
Dělení kurzů VK systém cvičení dle vyspělosti: začínající, mírně pokročilí, pokročilí. Samostatně jsou kurzy senior a senior speciál. Senior speciál je určen pro starší ročníky narození nebo s omezeným pohybem. Více ve článku - viz horní lišta VK systém cvičení. Lektorka: Mgr. Věra Krestýnová, učitelka tance, baletu, TV, pilátes a dalšího. 777 180 008, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

LEKCE BALETU

Volné lekce baletu pro radost, relaxaci, nahlédneme do improvizačních technik, odkryjeme úžasný vliv tance na naší kreativitu, osobnost a vnitřní pohodu .... volné lekce, zatančete si s námi..... Lektorka: Mgr. Věra Krestýnová, učitelka tance.
Motto: „Každý, kdo pozná tanec, spočine v okamžicích v ráji...“ sděluje myslitel 13. století Džaláleddín Balchí Rúmí.

YOGA S ANGLIČTINOU

S milou Vendulkou, skupina dětí do 36 měsíců, systém cvičení posiluje motoriku, sociální interakci, rytmus pohybu a výtvarné cítění. Je reálné rozšíření lekcí pro další kategorie. Informace: Mgr. Vendula Přikrylová – Krbcová, 604 947182, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozitivní klid léčí...
Fota stromů vytvářejí atmosféru..
VK systém pokročilí
Senioři speciál 70+